01-06-2018

Mark Lenssen versterkt team Vintura

Mark Lenssen is 1 juni gestart als associate director bij consultancybureau Vintura. Lenssen heeft veel expertise in de gezondheidszorg en met name op het terrein van zorginkoop en financiering. Hij gaat Vintura versterken op dit terrein.

Mark Lenssen heeft ruim twintig jaar ervaring als adviseur, waaronder bij A.T. Kearney en (KPMG) Plexus. Zijn focus ligt op het verbeteren van kwaliteit en doelmatigheid van de Nederlandse gezondheidszorg met behulp van tastbare, innovatieve projecten en zorginnovaties.

Bas Amesz, partner bij Vintura: “De missie van Vintura is gericht op het verbinden van de stakeholders in de zorg. Mark is een goede toevoeging aan ons team, aangezien hij zowel bij ziekenhuizen, zorgverzekeraars als de industrie ervaring heeft opgedaan. Daarnaast brengt hij een enorme schat aan ervaring mee in de zorg, met name als het gaat om zorginkoop.”

Vintura is sinds 2000 een vertrouwde partner voor vele Nederlandse en Europese organisaties in de zorg en life sciences op het gebied strategie-ontwikkeling en in het bijzonder van Value-Based Healthcare. Bas Amesz: “Met de komst van Mark Lenssen als associate director geven we ons team een enorme boost en versterken we daarnaast onze positie in de zorg.”

Mark Lenssen over zijn komst naar Vintura: “Ik geniet ervan om samen met klanten mooie, innovatieve resultaten te bereiken, waardoor de Nederlandse gezondheidszorg beter wordt en daarnaast toegankelijk en betaalbaar blijft. Dit sluit naadloos aan bij de missie van Vintura; daarom hebben we een goede match en kijk ik uit naar de samenwerking met het Vintura team.” Naast zijn advieswerkzaamheden bij Vintura blijft Lenssen jonge, innovatieve zorgorganisaties ondersteunen op het gebied van financiering en business development om een duurzame positie in het Nederlandse zorgstelstel te krijgen.

Delen
Heb je een vraag?